TRUSKAWKOWY NIL

nilTruskawkowy Nil. Źródło witaminy C. 100g.

Cukierki rozpuszczalne z ksylitolem o ciągutkowym charakterze skrywające w sobie nutkę lekkiej kwaskowatkości.

Składniki: substancje słodzące – syrop maltitolowy, izomalt, ksylitol, olej kokosowy, emulgator – lecytyna z soi (wolna od GMO), naturalny aromat truskawkowy, regulator kwasowości – kwas cytrynowy, sok owocowy z koncentratu – truskawkowy (min 3,0 %), sól, barwnik – koncentrat soku z czarnej marchwi, witamina C, substancja zagęszczająca – agar.

Bez glutenu.
Nie zawierają utwardzanych tłuszczów roślinnych.
Nie zawierają żelatyny wieprzowej.
Wolne od GMO.
Z ksylitolem.
Źródło witaminy C.
Naturalny aromat truskawkowy.
Zawierają nieutwardzany olej kokosowy.
Bez sztucznych konserwantów.

 

Cześć Dzieciaki! Mam na imię Poro i jestem najbardziej ciekawskim reniferem na świecie. No, tak przynajmniej mówi mój starszy brat Rudolf, którego na pewno dobrze znacie. Mnie po prostu nosi po całym świecie i wręcz, uwieeeelbiam podróże! Tata mówi, że to trochę przez to, że jestem łasuchem, bo zawsze wybieram się akurat tam, gdzie można spotkać pyyyszne i wspierające zdrowie słodkości. No…. może trochę ma racje, ale… . No dobra! Ma racje, ale kto nie lubi słodyczy hihi? Ostatnio usłyszałem o takim miejscu gdzie przez całą krainę ciąąąąąaagnie sie długa truskawkowa rzeka, wypełniona ciągutkową rozpuszczalną słodkością. No kto by nie chciał jej odkryć? No właśnie! Musicie pomóc mi ją znaleźć! Wskakujcie na grzbiet! Zabieram Was na niezapomnianą przygodę do upalnej Afryki, gdzie w gorącym sercu pustyni ciągnie się radość dziecięcego uśmiechu – Truskawkowy Nil.

Truskawkowy Nil – Jedno z upragnionych i tajemnych miejsc renifera Poro. Gdzieś niedaleko górnego ujścia rzeki Nil jawi się dobrze ukrywana kraina, w której znajduje się rzeka inna niż wszystkie, ale za to bardzo wyjątkowa. Rozciągająca się niczym pradawny Nil, ale wypełniona najróżniejszymi smakami. Poro uwielbia wspierające zdrowie słodkości, a truskawkowy Nil choć taki pyszny, nie zawiera cukru. Co więcej posiada wyłącznie naturalne aromaty co nęci jeszcze bardziej jego małe nozdrza. Ksylitol z fińskiej brzozy nie tylko przypomina mu o domu, ale i pozytywnie wpływa na stan ząbków. Słodkość nie zawiera glutenu i skrywa również dawkę witaminy C, wspomagającej odporność, a także co ważne – nie zawiera utwardzanych tł. palmowych, których Poro bardzo nie lubi. Wieść niesie, że z tej rzeki wypadają nawet cukierki, ale Ciiii…. . O takich tajemnicach wiedzą podobno tylko kompani jego podróży, dlatego lepiej żeby Rudolf się nie dowiedział, bo jak też tam wyruszy, to kto będzie na Gwiazdkę rozwoził prezenty?

RENAR 2019 | All Rights Reserved | realizacja d.sonek