Z miłości do życia, z potrzeby ratowania nieuleczalnie chorych najbliższych zrodziła się nasza pasja poszukiwania zdrowych produktów opartych na prostej zasadzie powrotu do natury. Zdobytej wiedzy nie zamierzamy zawłaszczyć tylko dla siebie, chcemy się nią dzielić z innymi. Idziemy z misją, bo wierzymy, że małe rzeczy zmieniają wielkie.

Bo choć każdego dnia przekraczamy granice i bariery ludzkich możliwości, bez zdrowia i sił witalnych nie pokonamy ich już nigdy więcej. Ludzie mówią: „Pokaż mi swe oczy, swoich przyjaciół, a powiem Ci ,kim jesteś”. My mówimy: Powiedz nam, co jesz, a powiemy Ci, jak się czujesz. Powiedz nam co jesz, a powiemy Ci, jak długo będziesz żył. W świecie napędzanym żądzą zysku, dla którego życie ludzkie nie ma znaczenia, promuje się żywność GMO.

W dziedzinach farmacji z jednej strony forsuje się drogie techniki szkodliwego i bezskutecznego leczenia, a z drugiej rzeczywistym odkryciom mającym często korzenie swych badań w wydobywaniu dobra z natury, nigdy nie pozwala się ujrzeć światła dziennego, z obawy przed utratą gigantycznego rynku wpływów. W tym świecie – musisz umieć znaleźć przestrzeń dla siebie, swojego ciała i swojej kondycji. „Duch wprawdzie ochoczy, ale ciało słabe”.

Jesteśmy przekonani, że z naszą pomocą w codziennych zmaganiach będziesz mógł pójść tam, gdzie pragnie dotrzeć Twój duch; pełen sił i radości z życia, bo oto ciało, któremu musisz ich dostarczyć, będzie w zdecydowanie lepszej kondycji, niż było dotąd. Nie zapominaj – Jesteśmy tym, co jemy. Dołącz do nas – Żyj… !

RENAR z pasji do zdrowia, z miłości do życia.

DLACZEGO RENAR?

RENAR – ze szwedzkiego oznacza Renifery.
Są symbolem Finlandii. To dumne, silne i mądre zwierzęta. Choć żyją w trudnych warunkach, potrafią wykopać pożywienie nawet spod grubej warstwy śniegu, gdzie szukają zamarzniętych jagód czy pędów i nasion roślin. Potrafią doskonale trawić nawet zamarznięty pokarm. Wśród ludów, które zamieszkują tereny naturalnego występowania reniferów, zwierzęta te pełnią kluczową rolę gospodarczą.

Dlaczego RENAR ? Bo renifery to Laponia. Laponia to Skandynawia. A jeśli Skandynawia – to zdrowie odżywianie! Nasza misja i kierunek działania mają swoje źródło właśnie tam. Nie bez powodu mówi się, że mieszkańcy tych terenów należą do grupy ludzi, najrzadziej chorujących na tzw choroby cywilizacyjne (jak np. nowotwór czy cukrzyca). Ksylitol – nasz główny i sztandarowy produkt wydobywany jest z kory brzozy – właśnie w jednej z krain zamieszkałej przez renifery – w Finlandii.

Potrafimy docenić dobro natury z każdego skrawka ziemi. Z jej najdalszych zakątków wybieramy dla Was to, co najlepsze. Polską firmę RENAR tworzą pasjonaci zdrowego trybu życia, którzy pragną dostarczyć swym rodakom tylko tego, co korzystnie wpłynie na ich organizm – choćby mieli to zdobyć nawet z końca świata. Mając jasno sprecyzowany cel, wiedzieliśmy, że renifer będzie doskonałym symbolem dla naszej firmy. Pokazuje jasno kierunek naszej przygody.

Zapraszamy Cię razem z nami w niezapomnianą podróż, na północne krańce świata. Tam gdzie dzika natura, niezmącona jeszcze niszczycielskim „rozwojem cywilizacji” daje Ci to, co najlepsze.

RENAR 2019 | All Rights Reserved | realizacja d.sonek